Diameter PRO®

Dzięki Diameter PRO możesz wycinać „zoptymalizowane” otwory o wysokiej jakości w trzech prostych krokach.

diamter-pro

Zintegrowany system plazmowy Thermal Dynamics® zapewnia dynamiczne sterowanie procesem w czasie rzeczywistym, wymagane dla spójnego wykonywania cięć o wysokiej jakości. Diameter PRO™ jest idealnym procesem w przypadku wycinania otworów w stali miękkiej, gdy stosunek średnicy do grubości blachy wynosi 1:1 lub więcej, a sama grubość blachy mieści się w zakresie od 3 mm do 25 mm.

Diameter PRO łączy prostotę z inteligencją zaawansowanego sterownika iCNC® XT, umożliwiając automatyczne wycinanie „zoptymalizowanych” otworów, za jednym kliknięciem przycisku.

Diameter PRO dostosowuje olbrzymią ilość różnorodnych ustawień – począwszy od prędkości cięcia i wysokości palnika, po napięcie łuku i średnicę cięcia – całkowicie automatycznie. Zintegrowany układ sterowania wysokością współpracuje bezproblemowo ze zintegrowanym układem napędu, sterując ruchem maszyny i wycinając za każdym razem otwory o wysokiej jakości.

Diameter PRO można wykorzystywać z dotychczas stosowanym oprogramowaniem do zagnieżdżania. W posiadanym programie do zagnieżdżania nie ma potrzeby wprowadzania jakichkolwiek zmian. Podstawowe wymogi dotyczące Diameter PRO obejmują posiadanie sterownika plazmowego z automatycznym sterowaniem wysokością oraz precyzyjnego systemu plazmowego Ultra-Cut®.

Skontaktuj się z nami

Wysyłając formularz zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, w tym przede wszystkim z sposobem przetwarzania Twoich danych.

[recaptcha]

Częstochowa 42-207
ul. Próchnika 7/36
NIP: 573-270-27-09
REGON: 243247181

biuro@pm-project.com.pl
+48 792 006 891