Precyzyjna obróbka stali miękkiej

Przecinarki plazmowe Ultra-Cut® XT oferują najlepsze rozwiązania w zakresie wysokoprecyzyjnego cięcia plazmowego stali miękkiej, stali nierdzewnej i aluminium.

dodatki

Cięcie stali jest obecnie najczęściej spotykanym rozwiązaniem stosowanym w warsztatach wytwórczych wszelkiego formatu. Wykorzystuje się je w każdej branży przemysłu, w tym w przemyśle zbrojeniowym.

Aby przygotować statek na sprostanie ciężkim wyzwaniom, stal wykorzystywana do budowy tych pływających fortec musi być wycięta w sposób jak najbardziej precyzyjny. Dzięki temu statki będą gotowe nie tylko na ewentualność walki, lecz będą również mogły bezpiecznie żeglować po oceanach całego świata.

Wysokoprecyzyjne przecinarki plazmowe Ultra-Cut® XT zapewniają najwyższy poziom precyzji, jaki można obecnie osiągnąć w zakresie cięcia stali miękkiej. W przypadku jednoczesnego stosowania materiałów eksploatacyjnych z serii XtremeLife™ lub Ultra-Cool™ możliwe jest utrzymanie najwyższej wydajności cięcia oraz najdłuższego okresu przydatności części.

W wysokoprecyzyjnym cięciu stali miękkiej wykorzystuje się plazmę tlenową oraz powietrze w roli gazu osłonowego. Plazma tlenowa zwiększa tempo cięcia i eliminuje zanieczyszczenia na wycinanej powierzchni. Cięcie za pomocą plazmy tlenowej jest bardziej precyzyjne, a powstałe w ten sposób krawędzie, z niewielką ilością lub całkowitym brakiem zgorzeliny, można bezpośrednio spawać, eliminując kosztowne operacje pomocnicze.

Jeśli szukasz rozwiązań w zakresie wysokoprecyzyjnego cięcia stali miękkiej, wybierz Thermal Dynamics®. Wysokoprecyzyjne cięcie stali miękkiej za pomocą przecinari Ultra-Cut® XT jest tylko jednym z wielu rozwiązań w zakresie cięcia precyzyjnego, jakie można znaleźć w ofercie produktów firmy Thermal Dynamics.

Zalety

  • Gładka powierzchnia wycięcia bez zanieczyszczeń
  • Minimalne zaokrąglenie krawędzi górnej
  • ISO 9013 zakres 3 lub wyższy
  • Wycięta powierzchnia wolna od zgorzelin

Założenia

  • Typowy system: Ultra-Cut® XT 100, 200, 300, 400
  • Materiały eksploatacyjne z serii XTremeLife lub Ultra-Cool

Skontaktuj się z nami

Wysyłając formularz zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, w tym przede wszystkim z sposobem przetwarzania Twoich danych.

[recaptcha]

Częstochowa 42-207
ul. Próchnika 7/36
NIP: 573-270-27-09
REGON: 243247181

biuro@pm-project.com.pl
+48 792 006 891