Modernizacja stołów plazmowych CNC

Oprócz aspektu czysto handlowego nasza firma posiada w swojej ofercie również takie usługi jak modernizacja stołów plazmowych CNC oraz stołów gazowych bazując na oferowanych przez nas oraz naszego dostawcę produktów Thermal Dynamics: przecinarek plazmowych serii A, AutoCut oraz UltraCut oraz kontrolera CNC iCNC Performance dodatkowo wyposażony w kontroler wyskości palnika iHC XT.

Wiele maszyn sprzed kilkunastu lat cechuje się wielką dbałością wykonania oraz solidną konstrukcją. Niestety zastosowane w nich systemy plazmowe są przestarzałe co nie pozwala firmom posiadającą taką maszynę konkurować z nowymi maszynami zaopatrzonymi w najnowsze systemy plazmowe.

modernizacja stołów plazmowych CNC

Także nowsze stoły plazmowe mogą potrzebować od czasu do czasu wymiany przecinarki lub kontrolera, które pozwoli uzyskać jeszcze wyższą jakość krawędzi cięcia, lepszą ogólną ekonomię wycinania plazmowego, zminimalizować czasy przestojów czy osiągnąć większe prędkości w efekcie zwiększając produktywność.

W przypadku chęci skorzystania z oferty modernizacyjnej lub problemie w doborze odpowiedniego rozwiązania skontaktuj się z naszym działem serwisu.

Modernizacja stołów plazmowych CNC – OFERTA

  • rozszerzenie możliwości cięcia stołów gazowych o cięcie plazmowe
  • wymianę starszego, zużytego źródła plazmy, palnika i całego osprzętu plazmowego na nowoczesne przemysłowe rozwiązania z serii A, AutoCut lub UltraCut
  • wymianę systemu sterowania CNC na rozwiązanie firmy Thermal Dynamics: iCNC Performance lub iHC XT

Wysyłając formularz zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, w tym przede wszystkim z sposobem przetwarzania Twoich danych.

[recaptcha]

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas lub zadzwoń. Z chęcią sprostamy Twoim wymaganiom.

Skontaktuj się z nami

Wysyłając formularz zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, w tym przede wszystkim z sposobem przetwarzania Twoich danych.

[recaptcha]

Częstochowa 42-207
ul. Próchnika 7/36
NIP: 573-270-27-09
REGON: 243247181

biuro@pm-project.com.pl
+48 792 006 891